Szkolenie operatorów wózków widłowych

Operator wózka widłowego to jeden z tych zawodów, który praktycznie gwarantuje brak problemów ze znalezieniem atrakcyjnego miejsca pracy. Operatorzy są stale poszukiwani, dobrze wynagradzani, tak w Polsce, jak i w krajach Zachodniej Europy. Zapisując się na szkolenie operatorów wózków widłowych inwestujesz więc w zyskanie cenionych kompetencji. To znakomity wybór dla chcących się rozwijać i umocnić swoją pozycję na rynku pracy. Już teraz skorzystaj z naszej oferty!

Czym wyróżnia się nasze szkolenie operatorów wózków widłowych?

Przede wszystkim stawiamy na jakość szkolenia, co potwierdzamy atrakcyjnym, szczegółowym programem łączącym w sobie elementy teoretyczne z ćwiczeniami praktycznymi. Program naszego szkolenia operatorów wózków widłowych został zatwierdzony przez Urząd Dozoru Technicznego – stanowi to gwarancję jego zgodności z polskimi i europejskimi przepisami. Pisząc krótko: po ukończeniu tego szkolenia będziesz w 100% przygotowany do pracy w zawodzie operatora wózka widłowego.

Musisz wiedzieć, że certyfikat ukończenia naszego szkolenia stanowi dowód posiadania niezbędnych uprawnień, który jest honorowany w Polsce oraz we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Certyfikat ten, przetłumaczony na język angielski, otrzymasz od nas całkowicie bezpłatnie.

Szkolenie operatorów wózków widłowych organizujemy w naszym centrum szkoleniowym. Jesteśmy jednak elastyczni, dlatego możemy je przeprowadzić także w dowolnym zakładzie pracy spełniającym warunki techniczne. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych, co jest dobrym rozwiązaniem z punktu widzenia osób czynnych zawodowo. Możesz pogodzić obowiązki służbowe z podnoszeniem swoich kwalifikacji!

Już teraz zapisz się na nasze szkolenie operatorów wózków widłowych lub wykup je dla Twojego pracownika.