O naszych szkoleniach BHP

Salvus BHP: chroń pracowników, dbaj o swój biznes

Czy wiesz, że każdego roku na europejskich placach budowy dochodzi do około 700 tysięcy wypadków? Tylko w 2018 roku w Polsce wypadkowi uległo ponad 80 tysięcy zatrudnionych. A gdyby do takiej sytuacji doszło w Twojej firmie? Czy masz absolutną pewność, że Twoi pracownicy znają zasady BHP i udzielania pierwszej pomocy? Nie ryzykuj i nie narażaj pracowników na niepotrzebne zagrożenia.

Salvus BHP oferuje profesjonalne szkolenia z BHP, które stanowią bezpośrednią inwestycję w bezpieczeństwo Twojego biznesu. Jesteśmy zespołem wysokiej klasy teoretyków oraz praktyków zagadnień z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Nie szkolimy tanio – szkolimy dobrze, bo gdy w grę wchodzi ludzkie zdrowie i życie, nie ma miejsca na przesadne oszczędności.

Dlaczego tanie szkolenia z BHP to złe szkolenia z BHP?

Jako pracodawca dobrze wiesz, że musisz zagwarantować swoim pracownikom okresowe szkolenia z BHP. Ich częstotliwość zależy od specyfiki konkretnego stanowiska. Rozumiemy, że jest to dla Ciebie pewne obciążenie finansowe. Musisz jednak mieć świadomość, że wybierając najtańsze szkolenia z BHP, de facto wyrzucasz pieniądze w błoto i kupujesz coś, co nie ma większej wartości.

Postawmy sprawę jasno: jeśli Twoi pracownicy są źle przeszkoleni z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, to ryzyko, że ulegną wypadkowi drastycznie wzrasta. Gdy już do tego dojdzie (czego oczywiście nie życzymy), zapomnisz o wcześniej zaoszczędzonych pieniądzach. Zaczniesz żałować, że nie zapewniłeś pracownikom elementarnych świadczeń, do jakich zaliczamy profesjonalne, rzetelne szkolenia z BHP.

Prowadź odpowiedzialny biznes

Pamiętaj również, że każdy wypadek przy pracy musi zostać zgłoszony do Państwowej Inspekcji Pracy. Jeśli kontrola wykaże, że nie dopełniłeś choćby drobnych obowiązków z zakresu BHP, możesz spodziewać się bardzo wysokiej kary finansowej.

Uchronisz się przed takim scenariuszem inwestując nie tylko w profesjonalne szkolenia z BHP, ale także korzystając z naszego doradztwa. Już teraz zapytaj o szczegóły oferty outsourcingu BHP.

Dlaczego warto zlecić szkolenia z BHP właśnie nam?

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Rozumiemy biznes, dlatego zawsze znajdujemy złoty środek pomiędzy przepisami, bezpieczeństwem pracowników, a potrzebami pracodawcy. Nasze szkolenia z BHP to:

  • Bardzo krótkie, dogodne dla pracodawcy terminy;
  • Szeroki zakres specjalizacji – zorganizujemy szkolenie dla każdej grupy pracowników;
  • Kompleksowa obsługa przedsiębiorcy, w tym opracowanie dokumentacji pracowniczej, instrukcji bezpieczeństwa pożarowego czy oceny ryzyka zawodowego;
  • Szkolenia z BHP przeprowadzamy w dowolnym miejscu, również na terenie zakładu pracy, co oszczędza pracownikom i pracodawcy mnóstwo czasu;

Nie ma lepszego sposobu na zapewnienie pracownikom wysokiego poziomu bezpieczeństwa niż szkolenia z BHP. To kwestia odpowiedzialności pracodawcy i dbania o zaufany wizerunek przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami i poproś o indywidualną ofertę cenową na szkolenia z BHP - w tym szkolenia BHP online!