Opracowanie tabeli przydziału odzieży

Odzież robocza jest podstawowym elementem ochrony osobistej pracownika. Stosuje się ją nie tylko w branży budowlanej, ale też produkcyjnej, magazynowej oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest zapewnienie pracownikom ochrony przed niekorzystnymi warunkami środowiskowymi. Zakup odzieży roboczej stanowi spore obciążenie dla budżetu przedsiębiorstwa, stąd dobrze jest minimalizować jej zużycie. Pomaga w tym opracowanie tabeli przydziału odzieży. Zamów taką usługę w GO BHP!

Do czego jest Ci potrzebna tabela przydziału odzieży?

Opracowanie tabeli przydziału odzieży jest niezbędne zawsze wtedy, gdy w firmie obserwuje się wzrost wydatków na zakup nowej odzieży, co może być związane zarówno ze zwiększeniem zatrudnienia, jak również niedostateczną kontrolą nad poczynaniami pracowników. Jeśli podwładni nie szanują odzieży roboczej, gubią jej elementy, niszczą ją w ponadprzeciętnym tempie, to koniecznie trzeba wdrożyć rozwiązanie, które zapobiegnie takiemu zachowaniu.

Tabela przydziału odzieży roboczej pozwala zapanować nad procesem wydawania odzieży konkretnym pracownikom. Dzięki niej można łatwo sprawdzić, kto i kiedy pobrał odzież – sprzyja to kontrolowaniu pracowników i mobilizuje ich do tego, aby przykładali większą wagę do szanowania powierzonego wyposażenia. W dalszej perspektywie przyniesie to przedsiębiorstwu wymierne oszczędności.

Już teraz zamów opracowanie tabeli przydziału odzieży online przez ekspertów GO BHP!